Football Fixtures | Sky Sports





Barry Town


0


0


14:30



Flint Town United




Cardiff Metropolitan University


0


0


14:30



Bala Town FC




Newtown AFC


0


0


14:30



Haverfordwest County




Bishops Stortford


0


0


15:00



East Thurrock United




Bognor Regis Town


0


0


15:00



Potters Bar Town




Bowers & Pitsea


0


0


15:00



Merstham




Cheshunt


0


0


15:00



Horsham




Cray Wanderers


0


0


15:00



Carshalton Athletic




Folkestone Invicta


0


0


15:00



Wingate & Finchley




Haringey Borough


0


0


15:00



Leatherhead




Kingstonian


0


0


15:00



Enfield Town




Lewes


0


0


15:00



Brightlingsea Regent




Margate


0


0


15:00



Corinthian Casuals




Worthing


0


0


15:00



Hornchurch




Ashton Utd


0


0


15:00



Lancaster City




Atherton Collieries


0


0


15:00



Stafford Rangers




Basford United


0


0


15:00



Nantwich Town




FC United of Manchester


0


0


15:00



Stalybridge




Hyde


0


0


15:00



Whitby Town




Matlock Town


0


0


15:00



Bamber Bridge




Mickleover Sports


0


0


15:00



Witton Albion




Morpeth Town


0


0


15:00



Buxton




Radcliffe


0


0


15:00



Gainsborough Trinity




Scarborough Athletic


0


0


15:00



Grantham




Warrington Town


0


0


15:00



South Shields




AFC Fylde


0


0


15:00



Guiseley




AFC Telford United


0


0


15:00



Darlington




Alfreton Town


0


0


15:00



Blyth Spartans




Brackley Town


0


0


15:00



Chorley




Bradford P A


0


0


15:00



Kettering Town




Curzon Ashton


0


0


15:00



Chester FC




Farsley


0


0


15:00



Hereford FC




Gateshead


0


0


15:00



Leamington




Gloucester


0


0


15:00



Southport




Kidderminster Harriers


0


0


15:00



York City




Spennymoor Town


0


0


15:00



Boston United




KV Kortrijk


0


0


15:15



KAS Eupen




KFCO Beerschot-Wilrijk


0


0


17:30



Oud-Heverlee Leuven




Sint-Truidense VV


0


0


17:30



RFC Seraing




Charleroi


0


0


19:45



AA Gent




Bath City


0


0


15:00



Eastbourne Borough




Billericay Town


0


0


15:00



Havant and Waterlooville




Braintree Town


P


P


15:00



Slough




Dartford


0


0


15:00



Hampton & Richmond




Dorking Wanderers


0


0


15:00



Ebbsfleet United




Dulwich Hamlet


0


0


15:00



Concord Rangers




Hungerford Town


0


0


15:00



Chelmsford




St Albans


0


0


15:00



Maidstone Utd




Tonbridge Angels


0


0


15:00



Hemel Hempstead




Welling United


0


0


15:00



Oxford City




Moreirense


0


0


15:30



Santa Clara




Sporting Lisbon


0


0


20:30



Braga




Beaconsfield


0


0


15:00



Taunton




Dorchester


0


0


15:00



Chesham




Gosport Borough


0


0


15:00



Harrow Borough




Hendon


0


0


15:00



Poole Town




Kings Langley


0


0


15:00



Farnborough




Merthyr Town


0


0


15:00



Metropolitan Police




Salisbury FC


0


0


15:00



Weston-s-Mare




Swindon Supermarine


0


0


15:00



Walton Casuals




Truro City


0


0


15:00



Hayes & Yeading




Wimborne Town


0


0


15:00



Tiverton Town




Yate


0


0


15:00



Hartley Wintney




Alessandria


0


0


13:00



Benevento




Brescia


0


0


13:00



Ternana U




Perugia


0


0


15:15



Pordenone




OFI


0


0


15:15



Panetolikos






Source link